Politechnika Gdańska

Gmach Główny Politechniki Gdańskiej Miejsce wydarzenia

Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Gdańsk

Dane kontaktowe

Social Media

ul. Rajska 6
80-850 Gdańsk
tel. 58 320 29 92
sep@sep.gda.pl
www.sep.gda.pl

NIP: 583-001-09-29
Millennium: 04 1160 2202 0000 0000 2760 3537

E-mail: gde@sep.gda.pl
tel. 510 127 059

facebook1youtube1

  Komitet Organizacyjny GDE 2016 

Grzegorz Kuczkowski

Przewodniczący Komitetu GDE 2016
gkuczkowski@sep.gda.pl

dr inż. Stanisław Wojtas

Z-ca przewodniczącego ds. naukowo-programowych
stanislaw.wojtas@pg.gda.pl

Kamil Żeromski

Koordynator GDE 2016
kzeromski@sep.gda.pl

Mateusz Gagatek

Koordynator ds. organizacyjnych i targów
mateusz.gagatek@sep.gda.pl

Marek Behnke

Administracja
mbehnke@sep.gda.pl

Wojciech Gaweł

Zawody Konstruktorów
gawellwojciech@gmail.com

Agata Kozakowska

Media i Promocja
akozakowska@sep.gda.pl

Piotr Łazuk

Konferencja
plazuk@sep.gda.pl

Przemysław Minkowski

Szkolenia
pminkowski@sep.gda.pl

Adam Orlikowski

Identyfikacja wizualna GDE
aorlikowski@sep.gda.pl