Politechnika Gdańska

Gmach Główny Politechniki Gdańskiej Miejsce wydarzenia

Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Gdańsk

Dane kontaktowe

Social Media

ul. Rajska 6
80-850 Gdańsk
tel. 58 320 29 92
sep@sep.gda.pl
www.sep.gda.pl

NIP: 583-001-09-29
Millennium: 04 1160 2202 0000 0000 2760 3537

E-mail: gde@sep.gda.pl
tel. 510 127 059

facebook1youtube1

  Komitet Organizacyjny GDE 2017 

Grzegorz Kuczkowski

Przewodniczący Komitetu GDE 2017
gkuczkowski@sep.gda.pl

dr inż. Stanisław Wojtas

Z-ca przewodniczącego ds. naukowo-programowych
stanislaw.wojtas@pg.gda.pl

Mateusz Gagatek

Koordynator GDE 2017
mateusz.gagatek@sep.gda.pl

Gabriela Fierek

Z-ca Koordynatora GDE 2017
gfierek@sep.gda.pl

Marta Binkowska

Konferencja
mbinkowska@sep.gda.pl

Karol Traczyk

Targi
ktraczyk@sep.gda.pl

Łukasz Tomaszewski

Zawody Konstruktorów
ltomaszewski@sep.gda.pl

Marek Behnke

Administracja
mbehnke@sep.gda.pl

Joanna Żórawska

Szkolenia
jzorawska@sep.gda.pl

Magdalena Grzymkowska

Marketing
mgrzymkowska@sep.gda.pl

Julia Solecka

Promocja wydarzenia
j.solecka@sep.gda.pl

Ewa Gałecka

Identyfikacja wizualna
egalecka@sep.gda.pl